Esiet sveicināti save@work - EnergoKomandu sacensības pašvaldību darbiniekiem! 

Kontakti

SIA "EKODOMA"

Noliktavas iela 3-3
Rīga, LV-1010

Tel: +371 67323212
www.ekodoma.lv


Saturs

Mājas lapas saturam ir tikai informatīvs raksturs. Atbildīgie par informācijas sagatavošanu mājas lapai ir projekta Save@Work konsorcijs (turpmāk tekstā “projekta komanda”). Lai arī mēs cenšamies sagatavoto informāciju regulāri atjaunot un sniegt pēc iespējas patiesāku un precīzāku, mēs nedodam apliecinājumu vai garantijas tiešas vai netiešas, pilnīgas, precīzas, uzticamas, piemērotas vai pieejamas informācijas izmantošanu attiecībā uz tīmekļa vietni vai informāciju, kas ievietota par produktiem, pakalpojumiem vai to saistītie grafiskie attēlojumi, jebkādiem turpmākiem izmantošanas mērķiem. Tāpēc šīs informācijas turpmāka izmantošana ir balstīta uz jūsu pašu ieskatiem un risku.
Mēs neesam atbildīgi par jebkāda veida zaudējumiem, kas var veidoties nepilnīgas informācijas vai datu atspoguļošanas dēļ šajā mājas lapā.
Mēs rūpējamies, lai mājas lapa darbotos pilnvērtīgi. Tomēr projekta komanda nav atbildīga, ja mājas lapa nav īslaicīgi pieejama tehnisku iemeslu dēļ. Sniegtie piedāvājumi šajā mājas lapā ir bez obligātam saistībām. Informācija, kas sniegta atsevišķās mājas lapas sadaļās, var tikt papildināta, pilnveidota, labota vai pilnībā dzēsta bez iepriekšēja brīdinājuma. Ja esat pamanījis šajā mājas lapā informāciju, kuru uzskatāt ir nepieciešams labot vai papildināt, lūdzu, sazinieties ar mums.
Šīs mājas lapas saturs var neatspoguļot Eiropas Komisijas (EK) viedokli.

Atsauces un saites uz citiem avotiem

Autori nav atbildīgi par atsauču izvietošanu uz šīs mājas lapas saturu. Ja vien autoram ir atbilstošā pieeja un zināšanas par nelegālu saturu un ir tiesības novērst šīs informācijas pieeju citiem lietotājiem. Ja veidojas kāda veida zaudējumi saistībā ar informāciju, kas ir izvietota šajā mājas lapā, tad tikai attiecīgās mājas lapas autors ir par to atbildīgs un nevis tas, kurš izvietojis atsauci uz šo mājas lapu. Turklāt autors nav atbildīgs par jebkāda veida komentāriem vai ziņojumiem, kurus ir publicējuši citi mājas lapas lietotāji.
Caur šo mājas lapu ir iespējams izveidot saites uz citām tīmekļa vietnēm, kuras nav projekta komandas pārraudzībā. Mums nav kontroles par šo timekļa vietņu saturu un pieejamību.

Google Analytics

Šī mājas lapa izmanto ārēju pakalpojumu Google Analytics, lai iegūtu statistikas datus par savas interneta vietnes izmantošanu. No pārlūkprogrammas saņemtā informācija tiek nosūtīta arī uz Google serveriem un izmantota, lai nodrošinātu save@work apkopotus statistikas datus par pārlūkprogrammu apmeklējumu skaitu, lietojuma tendencēm, un save@work interneta vietnē veikto meklēšanu.
Google ir sava privātuma politika. Google pats sertificē atbilstību ES un ASV drošas ostas (Safe Harbor) pamatnostādnēm, ko, konsultējoties ar Eiropas Komisiju, izstrādājis ASV Komercijas departaments, lai izpildītu Eiropas privātuma aizsardzības pietiekamības standartu.

Datu aizsardzība

Piedāvāto pakalpojumu izmantošana šajā mājas lapā ir pieejama bez personisko datu izpaušanas. Personas dati kā vārds, adrese un e-pasts vienmēr tiek sniegta brīvprātīgi. Šie dati netiks nodoti izmantošanai trešajām personām bez jūsu piekrišanas. Mēs vēlētos uzsvērt, ka jebkura veida datu pārraide internetā (e-pastu sarakste) nevar būt pilnīgi droša. Pilnīga personisko datu aizsardzība no trešajām personām nav iespējama.

Mājas lapas uzturētāja pienākums ir publicēt savus kontaktus. Šīs kontaktinformācijas izmantošana nevēlamu reklāmu izplatīšanai vai cita veida komerciālas informācijas izplatīšanai ir stingri aizliegta. Šīs mājas lapas uzturētāji paturam tiesības veikt juridiskus pasākumus, ja norādītā kontaktinformācija tiek izmantota komerciāliem nolūkiem par to neinformējot, piemēram, spam (surogātpasta) vēstuļu nosūtīšana u.tml.

Autortiesības

Mājas lapas autori nav ieinteresēti izmantot informāciju vai materiālus bez atsaucēm uz autortiesībām. Gadījumos, ja šāda informācija tiek izmantota, tad tiks norādīta attiecīgā materiāla autors. Ja rodas kādas problēmas attiecībā uz kādas informācija vai materiāla autortiesībām, kas izmantotas šajā mājas lapā, lūdzu rakstiet uz info@saveatwork.lv

Visas šajā mājas lapā atrodamās radošās izstrādnes, ieskaitot dizainu un tekstus, ir projekta komandas autortiesību objekts. Jebkāda veida informācijas vai materiāla izmantošana kā grafiki, teksti, attēli, kā arī cita veida elektroniski pieejami vai drukāti materiāli nav atļauta bez projekta komandas vienošanās.

Saistību atrunas juridiskais spēks

Šī saistību atruna ir uzskatāma par daļa no tīmekļa vietnes satura, kurā jūs atrodaties. Ja kāda daļa vai atsevišķi nosacījumi no šīs informācijas nav tiesiski vai korekti, tad šis fakts neietekmē mājas lapas kopējo saturu vai citu sadaļu ticamību.

Ikonas / Attēli

Mājas lapas grafisko attēlu izstrādātājs un pārveidotājs Freepik.
Valstu karogu attēli no http://all-free-download.com/free-vector/download/eu_signs_and_symbols_03_vector_160426.html

Uzmanību! Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) un citas tehnoloģijas.

Ja Jūs nemainīsiet pārlūkprogrammas iestatījumus, tad Jūs tam piekrītat.

Es saprotu