Esiet sveicināti save@work - EnergoKomandu sacensības pašvaldību darbiniekiem! 

Zaļais klikšķis

Energopatērētāju uzvedības noteikšanas rīks
EnergoKomandu sacensību ietvaros gan komandas dalībniekiem, gan katram ēkas darbiniekiem būs iespēja novērtēt, cik efektīvi enerģija tiek taupīta darbavietā. Lai to noteiktu, projekta save@work komanda sadarbībā ar Grācas pilsētas pašvaldību no Austrijas ir izveidojusi “Zaļo klikšķi” – enerģijas lietošanas paradumu rīks. Šajā rīkā būs iespējams iegūt novērtējumu par šādām tēmām:
  • datori un monitori;
  • apgaismojums;
  • apkure;
  • iekštelpu klimats;
  • kopētāji un printeri;
  • virtuves tehnika.
Par katru no tēmām būs jāaizpilda noteikts skaits jautājumu, kā rezultātā Jums tiks piešķirtas energoefektivitātes lapas: zaļā krāsā, ja praksē jau veicat šādas darbības, dzeltenā krāsā, ja daļēji veicat šādas darbības, bet sarkanā krāsā, ja ikdienā šādus paradumu nepiekopjat. Balstoties uz iegūtajiem rezultātiem Jums būs pieejams individuāli izstrādāts grafiks, kā panākt vēlamo uzvedības maiņu.
Papildus Jums būs iespēja savu rezultātu salīdzināt ar citiem ēkas darbiniekiem un kopumā novērtēt, cik energoefektīvi Jūs esat!
Energotestu var aizpildīt tikai tie darbinieki, kas ir reģistrējušies projekta save@work sacensībām. Ja neesat to vēl izdarījuši, tad jautājiet palīdzību savai ēkas EnergoKomandai vai kontaktpersonai no Jūsu pašvaldības.

Uzmanību! Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) un citas tehnoloģijas.

Ja Jūs nemainīsiet pārlūkprogrammas iestatījumus, tad Jūs tam piekrītat.

Es saprotu