Esiet sveicināti save@work - EnergoKomandu sacensības pašvaldību darbiniekiem! 

Enerģijas konts

Tiešsaistes enerģijas patēriņa monitoringa rīks
Lai EnergoKomandu pašvaldību darbiniekiem sacensību ietvaros būtu iespējams noteikt uzvarētāju, kas panācis vislielāko enerģijas ietaupījumu, ir izveidots tiešsaistes enerģijas patēriņa monitoringa rīks. Katrai ēkai, kas piedalās sacensībās ir jāizveido savs Enerģijas konts. Šajā kontā tiek ierakstīta informācija par ēku un ievadīti vēsturiskie enerģijas patēriņa dati par pēdējiem trīs gadiem. Sacensību laikā EnergoKomandas dalībnieki ievada tekošos skaitītāju datus vai enerģijas patēriņa datus no rēķiniem un tādā veidā tiek aprēķināts patērētais enerģijas daudzums, kas tiek salīdzināts ar vēsturiskajiem datiem un noteikts panāktais enerģijas ietaupījums. Lai datu salīdzināšana būtu korekta, visi dati par ievadīto siltumenerģijas patēriņu tiek koriģēti uz standarta apkures sezonu, tādā veidā noteikto enerģijas ietaupījumu neietekmē klimatiskie apstākļi. Papildus tiek aprēķināts, kāds ir panākts arī CO2 emisiju ietaupījums.

Atsevišķi ir izveidota arī rezultātu tabula, kur katram sacensību dalībniekam būs iespēja redzēt, kāds enerģijas patēriņa samazinājums ir panākts viņa darbavietā un kolēģu, vai arī citās pašvaldību ēkās.

Enerģijas patēriņa ietaupījuma rezultātus var apskatīt tikai tie darbinieki, kas ir reģistrējušies projekta save@work sacensībām. Ja neesat to vēl izdarījuši, tad jautājiet palīdzību savai ēkas EnergoKomandai vai kontaktpersonai no Jūsu pašvaldības.

Uzmanību! Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) un citas tehnoloģijas.

Ja Jūs nemainīsiet pārlūkprogrammas iestatījumus, tad Jūs tam piekrītat.

Es saprotu