Esiet sveicināti save@work - EnergoKomandu sacensības pašvaldību darbiniekiem! 

Noslēgušās gadu ilgās enerģijas taupīšanas sacensības pašvaldību darbiniekiem

Septiņas Latvijas pašvaldības kopš 2016. gada marta piedalījās 12 mēnešu EnergoKomandu enerģijas taupīšanas sacensībās, kopā iesaistot vairāk kā 700 darbiniekus no 20 pašvaldības ēkām. Uzvarētāji, kas sasnieguši lielāko enerģijas ietaupījumu, tiks noskaidroti sacensību apbalvošanas ceremonijā šī gada 21. aprīlī Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā.

Sacensības pašvaldību darbiniekiem vienlaicīgi tika rīkotas 9 Eiropas valstīs projekta SAVE@WORK ietvaros (www.saveatwork.lv), kuru līdzfinansē ES programma “Horizon 2020”. Sacensību galvenā ideja bija panākt enerģijas patēriņa samazinājumu biroja tipa pašvaldības ēkās, mainot darbinieku ikdienas paradumus. Lai to panāktu, katrā no ēkām tika izveidota EnergoKomanda, kas apvieno 3 – 10 darbiniekus. Komanda bija atbildīga par esošās situācijas novērtēšanu, enerģijas datu uzskaiti un energoefektivitātes pasākumu īstenošanu ēkā, iesaistot visus ēkas darbiniekus. No Latvijas sacensībās piedalījās Ādažu, Cēsu, Ķeguma, Saldus, Skrundas, Smiltenes un Tukuma pašvaldības ēkas, sacensību laikā vidēji enerģijas patēriņu samazinot par 9% un kopā ietaupot aptuveni 24 000 EUR.

EnergoKomanda, kas būs sasniegusi vislielāko enerģijas ietaupījumu savā ēkā, dosies uz starptautisko sacensību noslēguma pasākumu Briselē, kur būs iespēja iepazīties un dalīties pieredzē ar pašvaldībām no Austrijas, Vācijas, Itālijas, Lielbritānijas, Ungārijas, Zviedrijas, Beļģijas un Francijas. 

Pasākuma programmu var apskatīt šiet: programma 

Uzmanību! Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) un citas tehnoloģijas.

Ja Jūs nemainīsiet pārlūkprogrammas iestatījumus, tad Jūs tam piekrītat.

Es saprotu