Esiet sveicināti save@work - EnergoKomandu sacensības pašvaldību darbiniekiem! 

Telfordas zemes dienesta ēkas energokomanda izveido savu klimata pārmaiņu bibliotēku

Pieredzes stāsts no Lielbritānijas

Telfordas zemes dienesta save@work komanda Lielbritānijā kārtīgi ņēmusi projekta idejas pie sirds un gājusi vienu soli tālāk, savā ēkā izveidojot visiem darbiniekiem pieejamu bibliotēku ar grāmatām un citiem resursiem par vidi un klimata pārmaiņām. Aicinot darbiniekus pievienot grāmatas jaunajai bibliotēkai, atsaucība bija liela. Citu starpā tika saņemtas pat grāmatas no universitātes kursa ‘Klimata pārmaiņas’ tiem, kas vēlas ielūkoties zinātnē, kas  aiz šī termina slēpjas.

Tiem, kas vairāk ieinteresēti vizuālos materiālos, ir iespēja aizņemties kādu no bibliotēkā pieejamajiem video,  piemēram, ‘The age of stupid’ un ‘An inconvenient truth’ – kas brīdina par sekām, kas mūs gaida nesamazinot siltumnīcefekta gāzes kā arī, ko mēs visi varam darīt lietas labā.

Ar šo aktivitāti Telfordas energokomanda vēlas saviem kolēģiem palīdzēt izprast, kādēļ īsti siltumnīcefekta gāzu emisijas ir jāsamazina, kā arī metusi izaicinājumu citām energokomandām cīņā par ‘Visefektīvākās enerģijas kampaņas’ balvu!

Karen Robinson, SWEA 

 

Uzmanību! Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) un citas tehnoloģijas.

Ja Jūs nemainīsiet pārlūkprogrammas iestatījumus, tad Jūs tam piekrītat.

Es saprotu